Producenci
IIYAMA Monitor 31.5 cale GB3266QSU-B1 VA,QHD,144HZ,1MS,1500R,DPx,HDMIx2,USBx4
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zanurz się w grze dzięki GB3266QSU Red Eagle z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania 144Hz
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 144 Hz, czasem rekacji 1 ms MPRT i rozdzielczością 2560x1440 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Podstawa z regulacją wysokości ułatwia ustawienie ekranu w komfortowej pozycji, a predeniowane i niestandardowe tryby gry pozwolą spersonalizować ustawienia według indywidulanych preferencji użytkownika. Dodatkowo dzięki funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen.
ZAKRZYWIONY DESIGN
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 2.0 • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 47 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | GB3266QSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • RoHS • TUV • WEEE |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.272 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 452 mm |
| Szerokość | 712.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 225 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 392.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.3 mm |
| Waga z podstawą | 9 kg |