Producenci
IIYAMA Monitor 27cali T2735MSC-B3 IPS USB,HDMI,Webcam
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor Iiyama Prolite T2735MSC-B3
27" monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi i kamerą internetową iiyama
T2735MSC to 27-calowy monitor Full HD z 10 punktami dotyku wykorzystujący technologię pojemnościową, dzięki której reakcja monitora na dotyk jest płynna i dokładna. Monitor wyposażony w doskonałej jakości matrycę IPS zapewnia wyjątkową wydajność kolorów i szerokie kąty widzenia, co czyni go doskonałym wyborem dla szerokiej gamy wymagających aplikacji interaktywnych. Dzięki ruchomej podstawie umocowanej na zawiasach monitor można położyć całkowicie płasko i używać go jako gigantycznego tabletu. T2735MSC jest wyposażony w kilka wejść wideo i HUB USB 3.0, a także głośniki stereo zapewniające dobrą jakość dźwięku. Idealny wyświetlacz do interaktywnych zastosowań digital signage, w sprzedaży detalicznej i do różnego rodzaju prezentacji interaktywnych, w tym turniejów gamingowych.
Technologia dotykowa - Pojemnościowa
Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.
Kamera
Dzięki zintegrowanej kamerze internetowej monitor staje się kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Dodatkowo podczas rozmowy możesz używać ekranu dotykowego, aby w łatwy sposób kontrolować prezentację i dodawać adnotacje.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 255 cd/m² |
| Pobór mocy | 18 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | Prolite T2735MSC-B3 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 9.1 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Szerokość | 672.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 422.5 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |