Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2796QSU-B1,IPS,QHD,IPS,1ms,HDMI,DP,FreeSync,USB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE XUB2796QSU-B1
Doskonały 27-calowy monitor WQHD do użytku biznesowego i okazjonalnego grania
27-calowy monitor łączący funkcje biznesowe i gamingowe. Koniec z dylematem między koniecznością a miłością. Technologia panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości i obrót o 13 cm, dzięki czemu ten ekran nadaje się do zastosowań i środowisk, w których elastyczność i ergonomia w miejscu pracy są kluczowymi czynnikami. Gracze z kolei docenią funkcje 1ms MPRT, FreeSync i Black Tuner.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 23 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Model | XUB2796QSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • Energy Star • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 414.5 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |