Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2793HS-B4 IPS, FHD, HDMI, DP, VGA, 2x2W, HAS, 300cd/m2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE XUB2793HS-B4
27-calowy monitor z matrycą IPS i stopką z regulacją wysokości
XUB2793HS to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów, zarówno w zastosowaniach biurowych, jak i digital signage. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Wysoki kontrast i jasność na poziomie 250cd/m oznaczają, że monitor doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy fotografa i do projektowania stron internetowych. Stopka z regulacją wysokości i funkcją obrotu do trybu portretowego zapewnia szeroki wachlarz możliwości dostosowania położenia ekranu do swoich preferencji.
TECHNOLOGIA IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
HAS + PIVOT
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH OCZU
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
ACR
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | XUB2793HS-B4 |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 6.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Regulacja wysokości: 130 mm Rotacja (funkcja PIVOT): 90° Obrót stopy 90°; 45° w lewo; 45° w prawo Kąt pochylenia 20° w górę; 5° w dół |
| Wysokość z podstawą | 546 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |