Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792UHSU-B1 4K,IPS,USB,DP,HDMI,PIP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
27-calowy panel z ultracienką ramką, matrycą w technologii IPS i rozdzielczością 4K.
Iiyama XUB2792UHSU to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się jak narzędzie pracy grafika. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość 4K oznacza, że na ekranie zmieści się 4 razy więcej informacji niż na ekranie z rozdzielczością Full HD. Monitor został wyposażony w trzy cyfrowe wejścia sygnału: DVI, HDMI i DisplayPort oraz hub USB. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT gwarantuje szeroki zakres regulacji położenia ekranu.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 35 W |
| Model | ProLite XUB2792UHSU |
| Certyfikaty | CE • CU • Energy Star • PSE • TCO • TUV • VCCI |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Plamka matrycy | 0.16 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Waga | 6.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Moc głośników: 2 x 2W Regulacja wysokości: 130 mm Zasilanie AC - 100V, 240/V, 50Hz |
| Szerokość | 614 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 90 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.5m) Kabel USB (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Kabel DP (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 397.5 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 335.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.2 mm |