Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792QSN-B1 IPS,QHD,USB-C,DaisyChain,DP,HDMI,USB3.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor IIYAMA 27'XUB2792QSN-B1 IPS,QHD,USB-C,DaisyChain,DP,HDMI,USB3.0
Monitor XUB2792QSN-B1 wyposażony w złącze dokujące USB-C porządkuje miejsce pracy, umożliwiając przesyłanie sygnału (audio, wideo i dotykowego) z notebooka do monitora za pomocą tylko jednego kabla, zapewniając jednocześnie zasilanie i ładowanie notebooka. Dodatkowo, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN, notebook zostanie automatycznie podłączony do sieci. Dzięki wyjściu DisplayPort można łatwo rozszerzyć swój pulpit, tworząc konfigurację złożoną z dwóch monitorów.
Panel IPS zapewnia nasycone i dokładnie odwzorowane kolory oraz szerokie kąty widzenia. Rozdzielczość WQHD, wysokie wartości kontrastu i jasności zapewniają wydajność przy projektowaniu fotografii i stron internetowych. Ergonomiczna podstawa oferuje regulację wysokości 13 cm, a dzięki mechanizmom pochylania i rotacji można łatwo ustawić monitor w trybie portretowym, aby zapewnić większy komfort podczas pracy na dużych arkuszach danych.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB (Type C) • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 33 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XUB2792QSN |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TCO • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Głośniki 2x 2 W |
| Wysokość z podstawą | 543 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 120 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Monitor Kabel zasilający Kabel HDMI Kabel DP Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 413 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |
| Waga z podstawą | 7.8 kg |