Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XUB2792HSU-B1 IPS,FHD,HDMI,DP,VGA,PIVOT,USB,SLIM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
27 monitor z matrycą w technologii IPS z ultracienką ramką, szklanym frontem i stopką z regulacją wysokość.
Stylowa, płaska obudowa i rozdzielczość Full HD sprawiają, że ProLite XUB2792HSU jest idealnym monitorem dla graków. Panel IPS zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów z szerokimi kątami widzenia (178°/178°) i krótkim czasem reakcji. Wysoki kontrastu i jasność gwarantują doskonałą wydajność podczas fotografowania i projektowania stron internetowych. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT gwarantuje szeroki zakres regulacji położenia ekranu. Odpowiedni do Digital Signage i aplikacji biurowych.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 16.5 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Certyfikaty | CE • Energy Star • TCO • TUV |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2792HSU |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 6.8 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Szerokość | 612 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Wysokość | 397 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597 mm |