Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali XU2792QSU-B1 IPS,WQHD,DVI,HDMI,DP,USB3.0.FREESYNC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
27-calowy bezramkowy monitor z matrycą IPS i rozdzielczością WQHD
Bezramkowy ProLite XU2792QSU to monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów. Matryca IPS zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a rozdzielczość WQHD (2560 x 1440) oznacza, że na ekranie zmieści się niemal 77% informacji więcej niż na ekranie z rozdzielczością Full HD. Wysoki kontrast i jasność na poziomie 350cd/m sprawiają, że monitor sprawdzi się w fotografii i przy projektowaniu stron internetowych. Jest to doskonały wybór zarówno do aplikacji biurowych, jak i bardziej specyficznych aplikacji do projektowania
WQHD
Dzięki rozdzielczości natywnej WQHD 2560 x 1440 (3,7 megapiksela) ten panel wyświetla niemal 77% więcej informacji niż w przypadku rozdzielczości Full HD.
Technologia IPS
Matryce IPS są deceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 33 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XU2792QSU |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • RoHS • TCO • TUV • WEEE |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Waga | 5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 441.5 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość z podstawą | 197 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 89 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |