Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali T2754MSC-B1AG pojemnościowy 10PKT IPS powłoka AG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE T2754MSC-B1AG
27" monitor z 10 punktami dotykowymi, matrycą w technologii IPS i powłoką antyrefleksyjną
iiyama T2754MSC-B1AG to 27-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS. Został dodatkowo wzbogacony o powłokę antyrefleksyjną zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach. Regulowana podstawa może być ustawiona pod różnymi kątami, zapewniając wygodę i ergonomię użytkowania. ProLite T2754MSC-B1AG to idealne rozwiązanie do digital signage, sprzedaży detalicznej w sklepach, POS i prezentacji interaktywnych.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 • 1:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x HDMI • 1 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 27 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | T2754MSC-B1AG |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 6.6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Szerokość | 612 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający, USB, HDMI Instrukcje skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 418.5 mm |
| Głębokość | 121 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 mm |