Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali GB2770QSU-B1 0.5ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,400cd/m2,USBx2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uwolnij swój gamingowy potencjał dzięki GB2770QSU Red Eagle z matrycą Fast IPS
Zdobądź przewagę nad konkurencją i uwolnij swój gamingowy potencjał dzięki 27-calowemu WQHD (2560x1440) GB2770QSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium Pro możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych gamingowych maratonów.
TECHNOLOGIA FREESYNC PREMIUM PRO
Ten monitor obsługuje zawartość HDR z szeroką gamą kolorów i poziomów jasności. Niskie opóźnienie wejścia i kompensacja małej liczby klatek na sekundę eliminują problem rwania lub przycinania obrazu przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 35 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Model | GB2770QSU-B1 |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 5.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 409.5 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość z podstawą | 256 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 242 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 335.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |