Producenci
IIYAMA Monitor 27 cali GB2760HSU-B1 144Hz,1Ms,USB,HDMI,DP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezależnie od tego, czy już grasz, czy zamierzasz być hardcorowym graczem, 27-calowy G-MASTER GB2760HSU znany jako Red Eagle to przewaga nad konkurencją, której potrzebujesz, aby uwolnić swój pełny potencjał w grach. Uzbrojony w technologię FreeSync, częstotliwość odświeżania 144 Hz i czas reakcji na poziomie 1 ms pozwala podejmować ułamkowe sekundy decyzji i zapominać o problemach z rozmazywaniem. Możliwość regulacji jasności i ciemnych odcieni za pomocą Black Tuner zapewnia lepszą jakość obrazu w zacienionych obszarach. W zestawie znajdują się dwa wejścia (HDMI, DisplayPort), głośniki, złącze słuchawkowe i koncentrator USB 2.0. Bez względu na to, które preferujesz: RTS, FPS, MOBA i MMO - z czerwonym orłem na biurku jesteś liderem łańcucha żywnościowego społeczności graczy.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Pobór mocy | 26 W |
| Model | G-Master GB2760HSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • CU • EPEAT • RoHS • TUV |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 7.2 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Moc głośników: 2 x 2W Regulacja wysokości: 130 mm Zasilanie AC AC - AC V, 100 / V, 240 Hz |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 167 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 30 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.5m) Kabel DVI (1.5m) Kabel HDMI (1.5m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 397.5 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 336.15 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.6 mm |