Producenci
IIYAMA Monitor 27 XUB2792QSU-B1 IPS,ETE PANEL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 3 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy | 33 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2792QSU |
| Certyfikaty | CE • CU • TUV |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Waga | 6.1 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 527 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość z podstawą | 230 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 89 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Wysokość | 397 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 335.7 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 mm |