Producenci
IIYAMA Monitor 27 XU2793HSU-B4 IPS, FHD, HDMI, DP, VGA, USB3.0, SLIM, 300cd/m2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE XU2793HSU-B4
27-calowy monitor z matrycą IPS do zastosowania w aplikacjach wymagających łączenia ekranów
XU2793HSU to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Wysoki kontrast i jasność na poziomie 300cd/m oznaczają, że monitor doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy fotografa i do projektowania stron internetowych.
TECHNOLOGIA IPS
Matryce IPS są doceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
W TROSCE O ZDROWIE NASZYCH OCZU
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
ACR
Współczynnik kontrastu to różnica między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą jakie Twój LCD może wyświetlić. Advanced Contrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu w zależności od jego jasności. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma szczególne znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.
GŁOŚNIKI I WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
VESA
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Model | XU2793HSU-B4 |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 4.6 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | Kąt pochylenia: 21.5° w górę; 3.5° w dół |
| Wysokość z podstawą | 479.5 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość z podstawą | 236 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |