Producenci
IIYAMA Monitor 27 GB2730HSU-B1 1MS,HDMI,DP,USB,PIVOT,FLICKER FREE,
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Monitor 27" G-MASTER GB2730HSU-B1
Black Hawk - wejdź do gry
Wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD przy odświeżaniu 75Hz, G-Master GB2730HSU Black Hawk to doskonały kompan w każdej rozgrywce. Uzbrojony w funkcję Black Tuner i technologię FreeSync oraz rewelacyjny 1-msekundowy czas reakcji, GB2730HSU gwarantuje, że dostrzeżesz każdy najdrobniejszy szczegół nawet w ciemnych obszarach obrazu i będziesz w stanie zareagować na zmieniającą się sytuację w ułamku sekundy. Stopa z regulacja wysokości i funkcją PIVOT, pozwoli Ci idealnie dopasować położenie ekranu do Twoich preferencji. Usiądź więc wygodnie i wejdź do gry! Jeśli 27 cali to dla Ciebie za dużo, poznaj Black Hawk w wersji 24.5 cala GB2530HSU.
Technologia FreeSync
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Black Tuner
Funkcja Black Tuner pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji.
PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER
Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanych trybów gier (min. FPS i strategia) lub sam dobierz i zapamiętaj swoje ulubione ustawienia obrazu.
Głośniki i wyjście słuchawkowe
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | G-Master |
| Certyfikaty | CE • CU • Energy Star • TUV |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 6.9 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Pozostałe parametry | - Zakres regulacji: pochył, pivot (rotacja), obrót, wysokość- Regulacja wysokości: 130mm- Rotacja (funkcja PIVOT): 90°- Obrót stopy: 90°; 45° w lewo; 45° w prawo- Kąt pochylenia: 22° w górę; 5° w dół |
| Wysokość z podstawą | 527.5 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel zasilający- Kabel USB- Kabel HDMI- Skrócona instrukcja obsługi- Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 397.5 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 336.15 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.6 mm |