Producenci
IIYAMA Monitor 24 cale XUB2492HSC-B IPS, FHD, USB-C, HDMI, DP, USB3.0
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x USB (Type C) • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XUB2492HSC |
| Certyfikaty | CE • EAC • ErP • PSE • RoHS • TCO • TUV • UKCA • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| TCO Certified | Tak |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 496.5 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 210 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz Kabel HDMI Kabel USB-C Instrukcja |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |