Producenci
IIYAMA Monitor 24 cale XU2493HSU-B1 IPS.HDMI.DP.2x2W.USB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
24-calowy monitor z matrycą IPS i super cienką ramką
XU2493HSU to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów, zarówno w zastosowaniach biurowych, jak i digital signage. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe HDMI i DisplayPort
Technologia IPS
Matryce IPS są deceniane ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Sprawdzą się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.
W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Model | XU2493HSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • Energy Star • PSE • TUV • VCCI |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 3.3 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 415 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, Kabel USB, Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi, Instrukcja bezpieczeństwa |
| Głębokość | 199.5 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |