Producenci
IIYAMA Monitor 24 XB2481HS-B1 SLIM AMVA+, HDMI, DVI, PIVOT, Głośniki
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
IIYAMA ProLite XB2481HS-B1
24" monitor z matrycą VA i stopką z regulacją wysokości
XB2481HS to 24-calowy monitor FullHD (1920x1080 pikseli) z podświetlaniem LED wyposażony w matrycę VA oferującą doskonałe odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia - 178 stopni w pionie i w poziomie oraz bardzo wysokie współczynniki kontrastu 3000:1 (kontrast typowy) i 12 000 000 : 1 (kontrast dynamiczny ACR). Panel ten doskonale sprawdzi się więc w takich zastosowaniach jak fotografia i obróbka graficzna. Pełny komfort użytkowania monitora gwarantuje stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT (obrót ekranu do trybu portretowego).
Pozostałe parametry
- Synchronizacja: separate sync- Wszystkie monitory iiyama są kompatybilne z komputerami Apple Mac- OSD w 9 językach- 5 przycisków obsługi- Głośniki 2x 2W (Stereo)- Stopka z regulacją wysokości (130 mm)- Obrót ekranu: 90 stopni - Kąt obrotu: 320 stopni, 160 w lewo i 160 w prawo- Kąt pochylenia: 22 stopni w górę i 5 stopni w dół- Zasilacz wewnętrzny: AC 100-240V 50/60Hz
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DVI-D • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Typ matrycy | AMVA+ |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 26 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XB2481HS |
| Certyfikaty | CE • TCO • TUV |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Plamka matrycy | 0.2715 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 5.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Szerokość | 543.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel zasilający- Kabel DVI-D- Kabel Audio- Stopka- Podstawa stopki- Śrubka- Uchwyt na kable- Skrócona instrukcja obsługi- Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 537 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 293.22 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.28 mm |