Producenci
IIYAMA Monitor 24 T2454MSC-B1AG pojemnościowy 10PKT, IP, powłoka AG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite T2454MSC-B1AG
24" monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi, matrycą w technologii IPS i powłoką antyrefleksyjną
iiyama T2454MSC-B1AG to 24-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS dodatkowo wzbogaconą o zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach powłokę antyrefleksyjną. Konstrukcja monitora opiera się na solidnej stopie zapewniającej szeroki zakres regulacji położenia ekranu. iiyama T2454MSC-B1AG doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x HDMI • 1 x micro USB (Type B) • 2 x USB 3.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 24 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | ProLite T2454MSC-B1AG |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • EPEAT • ErP • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 5.5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 388 mm |
| Szerokość | 540.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 128 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający (1.8m) Kabel VGA (1.8m) Kabel USB (1.8m) Kabel HDMI (1.8m) Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |