Producenci
IIYAMA Monitor 23.8 cala XUB2492HSU-W1 IPS,HDMI,DP,USB,Biały,PIVOT
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
PROLITE XUB2492HSU-W1
24 monitor z matrycą w technologii IPS z ultracienką ramką, szklanym frontem i stopką z regulacją wysokości. XUB2492HSU to stylowy monitor, który doskonale sprawdzi się w aplikacjach wymagających łączenia ekranów, zarówno w zastosowaniach biurowych, jak i digital signage. Matryca w technologii IPS zapewnia doskonałe odwzorowanie barw i szerokie kąty widzenia. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe HDMI i DisplayPort oraz hub USB. Stopka z regulacją wysokości i funkcją obrotu do trybu portretowego zapewnia szeroki wachlarz możliwości dostosowania położenia ekranu do swoich preferencji.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 16 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ProLite XUB2492HSU |
| Certyfikaty | CE • CU • EPEAT • Energy Star • PSE • TCO • TUV • VCCI |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 5.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 366.5 mm |
| Szerokość | 539.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 210 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |