Producenci
IIYAMA Monitor 23.6 cale G2466HSU-B1,FHD,VA,165HZ,1500R,1MS,DP,HDMIx2,USBx2
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zanurz się w grze dzięki G2466HSU z zakrzywioną matrycą i częstotliwością odświeżania 165Hz
Zakrzywiony panel VA 1500R z częstotliwością odświeżania 165 Hz, czasem reakcji 1 ms MPRT i rozdzielczością 1920 x 1080 gwarantuje doskonałą jakość obrazu oraz komfortowe i bardzo realistyczne wrażenia wizualne. Dzięki możliwości dostosowania ustawień ekranu za pomocą predeniowanych i niestandardowych trybów gry i funkcji Black Tuner dostrzeżesz najmniejsze szczegóły i przejmiesz kontrolę nawet w przypadku ciemnych scen.
ZAKRZYWIONY DESIGN
Zakrzywienie ekranu 1500R inspirowane krzywą ludzkiego oka gwarantuje wygodę i realistyczne wrażenia wizualne, pozwalając naprawdę zanurzyć się w grze.
1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 2 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 65 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | G-MASTER G2466HSU-B1 |
| Certyfikaty | CE • EAC • RoHS • TUV • WEEE |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.271 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 3.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 394.5 mm |
| Szerokość | 535.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 202 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 184 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 165 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, DP Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Obszar widzialny w pionie | 293.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 521.39 mm |