Producenci
IIYAMA Monitor 23 XU2390HS-B1 IPS D-SUB/DVI/HDMI/GŁOŚNIKI ULTRA SLIM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
23 monitor z matryca IPS i ultracienką ramką
Technologia IPS uznawana jest powszechnie za najlepsze rozwiązanie dla monitorów LCD. Łączy ona wszystkie zalety matrycy VA bardzo dobre kolory i kąty widzenia z główną zaletą matrycy TN szybkim czasem reakcji. XU2390HS wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p (2.1 megapiksela), a jego kontrast wynosi 5 000 000:1 ACR. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe DVI-D i HDMI. Dzięki ultracienkiej ramce XU2390HS doskonale sprawdzi się w zastosowaniach wymagających łączenia ekranów.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 23" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DVI • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | AH-IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XU2390HS-B1 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.265 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Wymiary | 532,5 x 387,5 x 180 mm |
| Waga | 4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 24 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |