Producenci
IIYAMA Monitor 21.5 cala G2230HS-B1 0.8ms,HDMI,DP,2x1W,FreeSync
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wejdź do gry dzięki G2230HS Black Hawk z czasem reakcji 0.8 ms
21.5-calowy G-Master G2230HS Black Hawk jest idealnym towarzyszem. Uzbrojony w oszałamiający czas reakcji 0.8 ms i Free Sync, przyprawi wrogów o dreszcze. A jeśli nad Ziemię nadciągnie mrok, funkcja Black Tuner uwydatni wszystkie szczegóły w zacienionych obszarach i nikt się nie ukryje.
Technologia FreeSync
Technologia AMD FreeSync eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI |
| Czas reakcji | 0.8 ms |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 16 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | G2230HS-B1 |
| Certyfikaty | CB • CE • EAC • ErP • RoHS • TUV • VCCI • WEEE |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Typ gwarancji | gwarancja normalna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Wysokość z podstawą | 383 mm |
| Szerokość | 504.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 187 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, HDMI Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa, System zarządzania kablami |
| Obszar widzialny w pionie | 268.1 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.6 mm |
| Waga z podstawą | 3.1 kg |