Producenci
IIYAMA Monitor 21,5 XUB2294HSU- VA,FLHD,HDMI,DP,VGA,USB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
22" monitor z matrycą w technologii VA i stopką z regulacją wysokości
ProLite XUB2294HSU z matrycą w technologii VA gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Monitor został wyposażony w trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe HDMI i DisplayPort, a także wejście USB. Stopka z regulacją wysokości i funkcją PIVOT pozwala łatwo dostosować pozycję monitora do swoich preferencji.
Matryca VA
Technologia VA gwarantuje wyższy kontrast, lepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy.
HAS + Pivot
Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji. Rotacja ekranu umożliwia zmianę pozycji ekranu z poziomej
(pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 2 x USB 2.0 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy | 19 W |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model | ProLite XUB2294HSU |
| Certyfikaty | CE • CU • PSE • TUV • VCCI |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| TCO Certified | Tak |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Waga | 4.7 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Wysokość z podstawą | 482 mm |
| Szerokość | 488.5 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający Kabel USB Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 352 mm |
| Głębokość | 210 mm |
| Obszar widzialny w pionie | 267.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476 mm |