Producenci
IIYAMA Monitor 10.1 TF1015MC-B2 POJ.10PKT,PIANKA,HDMI,DP
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite TF1015MC to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Front monitora jest jedną gładką szklaną powierzchnią i posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Piankowa otulina wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu. W zestawie standardowo dołączane są zewnętrzne listwy montażowe, dzięki którym ekran ten to doskonałe rozwiązanie dla integratorów systemów dotykowych.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x 3,5 mm minijack • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x RJ-45 LAN • 1 x USB (Type B) |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Pobór mocy | 10 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | TF1015MC-B2 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.1695 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.4 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 49.7 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 60 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 170 ° |
| Certyfikaty | CB • CE • CU • TUV • UL/C-UL or CSA |
| Wysokość | 183.5 mm |
| Szerokość | 260.5 mm |
| Głębokość | 39.5 mm |
| Waga | 1.4 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Obszar widzialny w pionie | 135.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 216.96 mm |
| Pozostałe parametry | Technologia dotykowa: Pojemnościowa, 10 punktowa Interfejs dotykowy: USB |