Producenci
IIYAMA 21,5'' T2235MSC-B1 DOTYK HDMI/DVI/10P
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ProLite T2235MSC-B1
21.5" monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi
iiyama T2235MSC to 21.5-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w doskonałej jakości matrycę VA z podświetleniem LED. Przód monitora w całości przykryty jest taflą szkła o podwyższonej odporności na zarysowania. Matryca VA to gwarancja doskonałej reprodukcji barw i szerokich kątów. Konstrukcja monitora opiera się na dużej, wysuwanej podpórce zapewniającej bardzo szeroki zakres regulacji. Monitor może stać niemal pionowo lub - po całkowitym złożeniu stopki - leżeć zupełnie płasko. Panel wyposażono w cyfrowe wejścia DisplayPort i DVI, analogowe VGA oraz głośniki stereo. iiyama T2235MSC doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub • 1 x DVI-D • 1 x DisplayPort |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Jasność | 225 cd/m² |
| Pobór mocy | 21 W |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model | ProLite T2235MSC-B1 |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 55 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 176 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 176 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Certyfikaty | CE • CU • TUV |
| Akcesoria w zestawie | - Kabel zasilający- Kabel DVI-D- Kabel Audio- Kabel USB- Skrócona instrukcja obsługi- Instrukcja bezpieczeństwa |
| Wysokość | 320.5 mm |
| Szerokość | 522.5 mm |
| Głębokość | 49 mm |
| Waga | 5 kg |
| Typ gwarancji | gwarancja zewnętrzna |
| Okres gwarancji (miesiące) | 36 |
| Obszar widzialny w pionie | 267.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.1 mm |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |