Producenci
HSM niszczarka Shredstar X13 4x37mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Ta niszczarka dokumentów na kółkach tnąca na ścinki wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz funkcją zapobiegania zacięciu papieru. Odpowiednia dla grupy do 5 osób.
- Funkcja automatycznego wycofania pozwala uniknąć zacięcia papieru.
- Oddzielny mechanizm tnący płyty CD z pojemnikiem na ścinki umożliwiającym segregację odpadów.
- Cicha praca urządzenia zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy.
- Wyświetlacz LED informuje o stanie urządzenia: zasilanie, przeciążenie, przegrzanie, pojemnik pełny, drzwi otwarte.
- Automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku zapełnienia pojemnika na ścinki.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Wskaźnik poziomu napełnienia kosza dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.
- Wyjmowany pojemnik na odpady umożliwia bezproblemowe opróżnianie.
- Urządzenie mobilne na kółkach.
![]() | ![]() |
| Dane techniczne | |
| Numer artykułu | 1057121 |
| Kod EAN | 4026631057745 |
| Niszczony materiał | papier,spinacze,karty,CD |
| Rodzaj cięcia | cięcie na ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P4, O3, T4, E2, F1 |
| Szerokość cięcia | 4 mm |
| długość ścinka | 37 mm |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 13 arkuszy |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 mm |
| Pojemność kosza | 23 l |
| Szybkość cięcia | 37 mm/s |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 57 dB |
| eclass 5.1 | 24320704 |
| UN/SPSC | 44101603 |
| Moc silnika | 300 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość | 300 mm |
| Szerokość | 390 mm |
| Wysokość | 595 mm |
| Waga urządzenia | 13 kg |
| Kolor | BIAŁY|silver |
- Pojemność kosza l : :23
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4 x 37 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :222
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :15-16
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :13
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4, O3, T4, E2, F-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::300
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Waga kg : :13
- Zakres szerokości wejścia (mm):110 - 227
- Zakres wielkości pojemnika l ::03 - 19
- Zakres ilości kartek ::1 - 15

