Producenci
HSM niszczarka Shredstar X10 4,5x30mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - seria Shredstar.

| HSM shredstar X10 4,5x30mm - NOWOŚĆ !!! | ||||||||||||||||||
| Profesjonalna ochrona danych w miejscu pracy. Ta wygodna niszczarka dokumentów tnąca na ścinki, z oddzielnym mechanizmem tnącym płyty CD w niezawodny sposób niszczy dokumenty oraz płyty CD/DVD. Idealna do zastosowań biurowych, swobodnie znajdzie swoje miejsce pod biurkiem lub obok niego.
|
| Dane techniczne |
|
| Numer artykułu | 1045111 |
| Kod EAN | 4026631057769 |
| Niszczony materiał | papier,spinacze,karty,CD |
| Rodzaj cięcia | cięcie na ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P4, O1, T2, E2, F1 |
| Szerokość cięcia | 4,5 mm |
| długość ścinka | 30 mm |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 10 arkuszy |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220 mm |
| Pojemność kosza | 20 l |
| Szybkość cięcia | 35 mm/s |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 58 dB |
| eclass 5.1 | 24320704 |
| UN/SPSC | 44101603 |
| Moc silnika | 160 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość | 345 mm |
| Szerokość | 245 mm |
| Wysokość | 445 mm |
| Waga urządzenia | 6,0 kg |
| Kolor | biały / srebrny |
- Pojemność kosza l : :20
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4,5x30mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :220
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :11-12
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :10
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4/O-1/T-2/E-2/F-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::160
- Automatyczne cofanie::Tak
- Waga kg : :6
- Zakres szerokości wejścia (mm):110 - 227
- Zakres wielkości pojemnika l ::20 - 39
- Zakres ilości kartek ::1 - 15







