Producenci
HSM niszczarka Shredstar S10 6mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - seria Shredstar.
Ochrona danych dla każdego. Ta nowoczesna i kompaktowa niszczarka dokumentów tnąca na paski, z oddzielnym mechanizmem tnącym płyty CD, zniszczy twoje dane skutecznie i cicho, zarówno w domu jak i małym biurze.
- Funkcja automatycznego wycofania pozwala uniknąć zacięcia papieru.
- Oddzielny mechanizm tnący płyty CD z pojemnikiem na ścinki umożliwiającym segregację odpadów.
- Cicha praca urządzenia zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy.
- Wyświetlacz LED informuje o stanie urządzenia: zasilanie, przeciążenie, przegrzanie.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Wskaźnik poziomu napełnienia kosza dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.
- Bezproblemowe opróżnianie pojemnika na ścinki po zdjęciu górnej części obudowy.
![]() | ![]() |
| Dane techniczne | |
| Numer artykułu | 1042121 |
| Kod EAN | 4026631057714 |
| Niszczony materiał | papier, spinacze, karty, płyty |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-2, O-1, T-1, E-2 |
| Rodzaj cięcia | cięcie na paski |
| Szerokość cięcia | 6,00 mm |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 10 arkuszy |
| Wydajność cięcia (70g/m²) | 12 arkuszy |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 220,00 mm |
| Pojemność kosza | 18,00 l |
| Szybkość cięcia | 35,00 mm/s |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 58 dB |
| Moc silnika | 125,00 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość | 245,00 mm |
| Szerokość | 345,00 mm |
| Wysokość | 385,00 mm |
| Waga urządzenia | 3,89 kg |
| Kolor | BIAŁY |
*Potwierdź dostępność.
- Pojemność kosza l : :18
- Rodzaj cięcia : :paski
- Szczególy cięcia ::pasek 6 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :220
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :12
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :10
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-2, O-1, T-1, E-2,
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :2
- DIN66399 dla papieru : :P-2
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Moc silnika W::125
- Automatyczne cofanie::Tak
- Waga kg : :3,9
- Zakres szerokości wejścia (mm):110 - 227
- Zakres wielkości pojemnika l ::03 - 19
- Zakres ilości kartek ::1 - 15

