Producenci
HSM SECURIO P40i 4,5x30 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarki biurowe - niszczarka dokumentów HSM - seria Securio - 3 lata gwarancji, dożywotnia na noże tnące.
Mocna niszczarka danych uzyskująca najwyższe wydajności. Ta niszczarka dokumentów imponuje innowacyjnym systemem napędu i sterowania IntelligentDrive oraz dotykowym wyświetlaczem. Doskonała jako centralna niszczarka dla biura składającego się z około 15 osób.
- Materiały najwyższej jakości oraz marka "Made in Germany" gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.
- Dożywotnia gwarancja na hartowane wałki tnące z litej stali.
- Zintegrowany system automatycznego oliwienia zapewnia niezmiennie wysoką wydajność cięcia.
- Innowacyjny system napędu oraz sterowania IntelligentDrive oferuje 3 tryby pracy: cichy, normalny oraz wydajny – by niszczenie danych było efektywne i wygodne.
- Intuicyjna obsługa oraz nawigacja menu poprzez wysokiej rozdzielczości dotykowy wyświetlacz.
- Mocny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy.
- Duża oszczędność energii dzięki trybowi stand-by oraz automatycznemu wyłączaniu urządzenia.
- Inteligentne usuwanie zacięć papieru. Urządzenie rozpoznaje, gdy plik dokumentów do zniszczenia jest zbyt duży, odpowiednio reagując.
- Nacisk na osłonę bezpieczeństwa powoduje automatycznie wyłączenie urządzenia.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Urządzenie mobilne na kółkach.
- Wygodne wyciąganie i opróżnianie worka na ścinki wielokrotnego użytku.
- Funkcja blokady urządzenia zapobiega nieuprawnionemu użyciu.
- Wysokiej jakości szafka z płyty meblowej z drzwiczkami.
- Kontrola poziomu napełnienia dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.
| Dane techniczne | |
| Numer artykułu | 1883121 |
| Kod EAN | 4026631058278 |
| Niszczony materiał | papier, spinacze, karty, płyty, dyskietki |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-4, O-3, T-4, E-3, F-1 |
| Rodzaj cięcia | cięcie na ścinki |
| Szerokość cięcia | 4,5 mm |
| długość ścinka | 30 mm |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 34-36 arkuszy |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 330 mm |
| Pojemność kosza | 145 l |
| Szybkość cięcia | 85 mm/s |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 55 dB |
| eclass 5.1 | 24320706 |
| UN/SPSC | 44101603 |
| Moc silnika | 1275 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość | 550 mm |
| Szerokość | 580 mm |
| Wysokość | 1020 mm |
| Waga urządzenia | 72 kg |
| Kolor | BIAŁY |
- Pojemność kosza l : :145
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 4,5 x 30 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :330
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :38 - 40
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :34 - 36
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-4 / O-3 / T-4 / E-3 / F-1
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :3
- DIN66399 dla papieru : :P-4
- Niszczenie CD : :tak
- Spinacze zszywki : :tak
- Karty plastikowe : :tak
- Dyskietki : :tak
- Moc silnika W::1275
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :72
- *** Uwaga! : :3 lata gwarancji / dożywotnia gwarancja na noże
- Zakres szerokości wejścia (mm):300 - 499
- Zakres wielkości pojemnika l ::99 - 210
- Zakres ilości kartek ::30 - 49