Producenci
HSM SECURIO P40i 1x5 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalne niszczenie danych oraz wysoka płynność pracy. Dzięki optymalnej konstrukcji wszystkich elementów mechanizmu tnącego i napędu ta niszczarka dokumentów bez problemu niszczy w trybie ciągłej pracy papier w działach do 15 osób.
Mobilny, niezwykle wydajny model dla całych pięter biurowych, wyposażony w innowacyjny system napędu oraz sterowania IntelligentDrive oferuje 40% wyższą wydajność oraz 30% niższy poziom hałasu w porównaniu do dotychczasowych urządzeń HSM SECURIO serii P. Trzy tryby pracy: normalny, wysokowydajny, cichy.
- Materiały najwyższej jakości oraz marka „Made in Germany” gwarantują bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie przez wiele lat. 3 lata gwarancji.
- Hartowane wałki tnące z litej stali.
- Zintegrowany system automatycznego oliwienia zapewnia niezmiennie wysoką wydajność cięcia.
- Mocny silnik jest przystosowany do ciągłej pracy.
- Cicha praca zapewnia minimalny poziom hałasu w miejscu pracy.
- System zarządzania energią EMCS: oszczędność energii na poziomie 90% dzięki trybowi czuwania i automatycznemu wyłączeniu.
- Blue Angel: niszczarka dokumentów została nagrodzona za wkład w zrównoważony rozwój.
- Funkcja automatycznego wycofania w przypadku zacięcia papieru gwarantuje efektywne niszczenie dokumentów.
- Nacisk na osłonę bezpieczeństwa powoduje automatycznie wyłączenie urządzenia.
- Wielofunkcyjny przycisk sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia.
- Fotokomórka automatycznie uruchamia i wyłącza urządzenie.
- Urządzenie mobilne na kółkach.
- Wygodne wyciąganie i opróżnianie worka na ścinki wielokrotnego użytku.
- Blokada przycisków zapobiega przypadkowemu użyciu.
- Wysokiej jakości szafka z płyty meblowej z drzwiczkami.
- Kontrola poziomu napełnienia dzięki okienku inspekcyjnemu w pojemniku na ścinki.
| Dane techniczne | |
| Numer artykułu | 1884121 |
| Kod EAN | 4026631058285 |
| Niszczony materiał | papier |
| Poziom bezpieczeństwa (DIN 66399) | P-7|F-3 |
| Rodzaj cięcia | cięcie na ścinki |
| Szerokość cięcia | 1 mm |
| długość ścinka | 5 mm |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 11 arkuszy |
| Wydajność cięcia (80g/m²) | 9 arkuszy |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 330 mm |
| Pojemność kosza | 145 l |
| Szybkość cięcia | 85 mm/s |
| Poziom głośności (bieg jałowy) | 55 dB |
| eclass 5.1 | 24320704 |
| UN/SPSC | 44101603 |
| Moc silnika | 1300 W |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Głębokość | 550 mm |
| Szerokość | 580 mm |
| Wysokość | 1020 mm |
| Waga urządzenia | 72 kg |
| Kolor | BIAŁY |
- Pojemność kosza l : :145
- Rodzaj cięcia : :ścinki
- Szczególy cięcia ::ścinek 1 x 5 mm
- Szerokość szczeliny wejściowej mm : :330
- Ilość niszczonych kartek 70g/m2 : :11
- Ilość niszczonych kartek 80g/m2 : :9
- Stopnie bezpieczeństwa DIN66399 : :P-7 / F-3
- Stopień bezp. DIN 32757-1 : :HS Level 6
- DIN66399 dla papieru : :P-7
- Moc silnika W::1275
- Automatyczne cofanie::Tak
- Niszczarka na kółkach::tak
- Wysokość : :1020
- Szerokość : :580
- Głębokość : :550
- Produkt niemiecki ::Tak
- Waga kg : :72
- *** Uwaga! : :3 lata gwarancji
- Zakres szerokości wejścia (mm):300 - 499
- Zakres wielkości pojemnika l ::99 - 210
- Zakres ilości kartek ::1 - 15