Producenci
Godex HD830i 8-calowa przemysłowa drukarka etykiet wysokiej jakości
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Kod: | GD-HD8300000000000000-00ML |
| Rodzina: | HD830i |
| Szerokość druku [mm]: | 219.5 |
| Maks. długość druku [mm]: | 1016 |
| Rozdzielczość druku [dpi]: | 300 |
| Maks. prędkość druku [mm/s]: | 102 |
| Procesor: | RISC 32 bit |
| Ilość pamięci RAM: | 032 MB |
| Ilość pamięci FLASH: | 128 MB |
| Rodzaj druku: | termotransfer |
| Szerokość etykiety [mm]: | 220 |
| Min. szerokość etykiet [mm]: | 110 |
| Maks. długość taśmy barwiącej [m]: | 300 |
| Gwarancja producenta [mc]: | 24 |
| Standardowe interfejsy: | Ethernet (LAN), USB, RS-232 |
| Średnica wewn. rolki z taśmą [cale]: | 1 |
| Języki programowania: | EZPL, GEPL, GZPL |
| Obsługiwane kody kreskowe: | 1D, 2D, GS1 Databar, PdF417, MicroPDF417, QR Code |
| Zasilanie: | Auto Switching 100-240V AC, 50-60Hz |
| Temperatura pracy: | od 5°C do 40°C |
| Temperatura składowania: | od -20°C do 60°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: | od 10% do 90 % |
| Wymiary [mm]: | 431 x 224 x 221 |
| Złącza: | USB, DB9, RJ45 |
| Nawój taśmy barwiącej: | zewnętrzny |
| Opcje: | Gilotyna |