Producenci
Epson Drukarka igłowa LX-350 EURO + kurier GRATIS!
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarka igłowa do drukowania na papierze ciągłym.
Opis
Niezwykle ekonomiczna drukarka LX-350 pozwala obniżyć koszty użytkowania dzięki taśmie o wysokiej wydajności (4 mln znaków) i niskiemu poborowi mocy. Wymagająca jedynie 1,1 W w trybie uśpienia i 27 W prodczas pracy drukarka LX-350 jest zgodna z normą energetyczną ENERGY STAR.
Prosta integracja urządzenia LX-350 jest możliwa dzięki złączom równoległym, szeregowym oraz USB w standardzie. Ta kompaktowa drukarka z systemem organizacji przewodów z łatwością mieści się na biurku.
Kluczowe cechy
- Wysoka niezawodność: Średni czas bezawaryjnej pracy: 10 000 godzin
- Energooszczędność: 1,1 W w trybie wstrzymania, 27 W podczas pracy
- Oszczędność: Wydajność taśmy: 4 mln znaków
- Prosta integracja: Interfejs USB, szeregowy i równoległy
- Kompaktowa budowa: Z łatwością mieści się na biurku
Specyfikacja:
| Rodzaj druku | Igłowy |
| Głowica | 9-igłowa |
| Kalkowanie | 4 + oryginał |
| Rozdzielczość druku | 240 x 144 dpi |
| Liczba kolumn | 80 |
| Prędkość druku (maks.) | 390 Znaków na sek. |
| Pamięć wewnętrzna | 128 KB |
| Język drukarki | ESC/P |
| Podajnik papieru | Pojedyncze arkusze z tyłu, Papier ciągły z tyłu. |
| Odbiornik papieru | Odbiornik papieru z tyłu. |
| Rodzaj nośnika |
|
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Obsługiwane systemy operacyjne |
|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza |
|
| Oprogramowanie | Epson Status Monitor |
| Akcesoria w zestawie | Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Taśma barwiąca, Instrukcja montażu, Oprogramowanie (CD), Instrukcja obsługi (CD), Karta gwarancyjna |
| Kolor | Czarny |
| Żywotność głowicy | 400 mln. uderzeń/igłę |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | 4000000 Znak Czarny Draft |
| Wymiary | 348 x 275 x 154 mm (szer. x gł. x wys.) |
| Waga | 4.1 kg |