Producenci
Drukarka etykiet P-touch CUBE (PT-P300BT) z bluetooth
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarki etykiet - seria Brother P-touch.
Drukarka etykiet Brother P-touch P300BT kierowana jest do użytkowników domowych, którzy potrzebują intuicyjnego w obsłudze narzędzia zarówno do oznaczania, jak i dekorowania przedmiotów codziennego użytku. Charakteryzuje się ono niewielkimi wymiarami i wagą oraz prostym i eleganckim wzornictwem. Wyposażona została w ręczną gilotynę do ucinania etykiet oraz diodę LED informującą o statusie urządzenia.
Najważniejsze cechy
- Prędkość druku: 20 mm/sek.
- Rozdzielczość druku: 180 dpi
- Wbudowany interfejs bluetooth
- 3 lata gwarancji
| Funkcje i specyfikacje | |
| Ogólne — P-touch | |
| Maksymalna szerokość taśmy (mm) | 12 |
| Bateria | 6 x AAA (LR03) |
| Typ odcinarki | Pełny |
| Technologia | Termotransferowa |
| Ogólne materiały eksploatacyjne | |
| Szerokość | 3.5, 6, 9, 12mm |
| Typ | Taśmy TZe |
| Połączenie | |
| Bluetooth | Tak |
| Wymiary i ciężar | |
| Wymiary | 115 x 61 x 115mm |
| Waga | 0.38 kg |
| W opakowaniu | |
| Kasety z taśmą | 12mm czarny wydruk/białe tło (4m) |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik szybkiej obsługi | Tak |
| Oprogramowanie do projektowania etykiet | |
| Pobierz zawartość z chmury Brother | Yes |
| Czcionki | 23 czcionki Brother zainstalowane czcionki |
| Ramki | 61 |
| Orientacje etykiet | Pozioma, Pionowa |
| Wykrywanie koloru taśmy | Tak |
| Wykrywanie rozmiaru taśmy | Tak |
| Style czcionki | Pogrubienie, Kursywa |
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |