Producenci
Drukarka etykiet Godex G530 termotransfer 300dpi
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarki biurkowe firmy GoDEX oferują większą szybkość i wydajność druku niż typowe drukarki biurkowe. Model G530 zapewnia standardową szybkość druku do 102 mm na sekundę.
Dzięki wykorzystaniu niezwykle długich taśm barwiących - do 300 metrów długości! - oraz zamontowaniu opcjonalnego podajnika etykiet, drukarka zapewnia dłuższą pracę bez konieczności wymiany rolek.
Drukarki GoDEX zostały skonstruowane z naciskiem na łatwość obsługi i trwałość – są to drukarki stacjonarne, które zawsze doskonale spełnią swoje zadanie.
![]()
| Rodzaj druku | termiczny / termotransferowy |
| Rozdzielczość | 300 dpi |
| Prędkość druku | do 102 mm/s |
| Max. szerokość druku | 105,7 mm |
| Max długość druku | 762 mm |
| Max. śr. zew. rolki z etykietami | 127 mm |
| Taśma termotransferowa (dł./śr.gilzy) | 300m / 25,4 mm |
| Waga | 2,72 kg |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 226x285x171 mm |
| Pamięć | 16 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Interfejs | RS232, USB, Ethernet |
| Zasilacz | 100-240V, 50-60 Hz |
| Język programowania | GEPL, GZPL, EZPL |
| Drukowane kody kreskowe | LINIOWE Code 39, Code 93, EAN-8/13 (add on 2&5), UPC-A (add on 2&5), I2 of5&I2of% with Shipping,Bearer Bars, Codabar, Code 128(subset A,B,C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-mart, Random, Weight, PostNET, ITF 14, China PostalCode, HIBC, MSI, Plessey, Telepen, FIM i GS1Databar DWUWYMIAROWE PDF417, QR code, MaxiCode, Micro PDF417, Data Matrix , Micro QR code, Aztec code |
| Oprogramowanie | Do projektowania etykiet:GoLabel. Driver: Windows XP, Vista, Win7, Win8 i Windows Server 2003&2008DLL: Windows 2000, XP i Vista |