Producenci
Drukarka etykiet GODEX ZX1200xi szybka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwiększona prędkość druku w stosunku do ZX1200i
![]()
| Rodzina: | ZX1200xi |
| Szerokość druku [mm]: | 104 |
| Maks. długość druku [mm]: | 4572 |
| Rozdzielczość druku [dpi]: | 203 |
| Maks. prędkość druku [mm/s]: | 356 |
| Procesor: | RISC 32 bit |
| Ilość pamięci RAM: | 032 MB |
| Ilość pamięci FLASH: | 128 MB |
| Rodzaj druku: | termotransfer, termiczny |
| Min. szerokość etykiet [mm]: | 25.4 |
| Maks. średnica zewn. rolki etykiet [mm]: | 203 |
| Średnica wewn. rolki z etykietami [cale]: | 1.5, 3 |
| Maks. długość taśmy barwiącej [m]: | 450 |
| Gwarancja producenta [mc]: | 24 |
| Dostępne interfejsy: | Ethernet (LAN), USB, RS-232, USB Host |
| Średnica wewn. rolki z taśmą [cale]: | 1 |
| Języki programowania: | EZPL, GEPL, GZPL |
| Obsługiwane kody kreskowe: | 1D, 2D, GS1 Databar, PdF417, MicroPDF417, QR Code |
| Zasilanie: | Auto Switching 100-240V AC, 50-60Hz |
| Temperatura pracy: | od 5°C do 40°C |
| Temperatura składowania: | od -20°C do 50°C |
| Dopuszczalna wilgotność otoczenia [%]: | od 10% do 90 % |
| Wymiary [mm]: | 465 x 263 x 305 |
| Min. wysokość etykiet [mm]: | 4 |
| Maks. szerokość taśmy barwiącej [mm]: | 110 |
| Nawój taśmy barwiącej: | zewnętrzny |
| Max. szerokość etykiet [mm]: | 118 |
| Typ taśmy: | woskowa, żywiczna, woskowo-żywiczna |
| Rodzaj wyświetlacza: | LCD |