Producenci
Drukarka etykiet BROTHER QL-700
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drukarki etykiet - seria Brother QL.
Szybka drukarka etykiet
QL-700 to lekka drukarka etykiet, która drukuje z prędkością 93 etykiet na minutę (150 mm na sekundę). Urządzenie zostało przygotowane z myślą o wszechstronnym wykorzystaniu w biurach, sklepach, placówkach ochrony zdrowia, magazynach, hotelach, restauracjach oraz domach. Za pomocą QL-700 oznakowanie kopert, nośników CD/DVD, identyfikatorów, materiałów biurowych czy środków trwałych staje się proste, szybkie, wygodne i wyjątkowo trwałe. Urządzenie może wydrukować etykietę o minimalnej długości 12,7 mm oraz o maksymalnej długości 1 m. QL-700 posiada automatyczną gilotynę. Dzięki wbudowanemu w urządzenie oprogramowaniu P-touch Editor Lite, użytkownik ma możliwość wyboru spośród 4 wielkości i 4 stylów czcionek oraz z 10 rodzajów ramek. Pozwala to na dostosowanie każdej etykiety do indywidualnych wymagań użytkownika. Do drukarki dołączone jest również oprogramowanie P-touch Editor 5.0, które pozwala w pełni wykorzystać możliwości QL-700.
Najważniejsze cechy
- Łatwa w użyciu - drukowanie etykiet bez potrzeby instalowania sterowników za pomocą wbudowanego programu do projektowania etykiet P-touch Editor Lite
- Prędkość druku - do 93 etykiet na minutę (standardowa etykieta adresowa)
- Długość etykiety do 1m
- Rozdzielczość druku 300 dpi
- 3 lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
| Funkcje i specyfikacje | |
| Ogólne | |
| Maksymalna szerokość etykiety (mm) | 62 |
| Wbudowane zasilanie | Tak |
| Kolor obudowy | czarno biała |
| Języki | angielski / duński / holenderski / francuski / niemiecki / włoski / norweski / portugalski / hiszpański / Szwedzki / fiński / czeski / polski / węgierski / chiński uproszczony / słowackim / słoweński / rumuński / chorwackim / bułgarski / rosyjski / turecki / japoński / chiński tradycyjny / koreański / tradycyjny chiński / koreański / tajski / wietnamski / arabski |
| Technologia | Bezpośredni druk termiczny |
| Ogólne materiały eksploatacyjne | |
| Typ | rolki DK (etykiety oraz tamy ciągłe) |
| Połączenie | |
| Interfejs USB | USB 2.0 |
| Wymiary i ciężar | |
| Wymiary | 128mm x 221mm x 153mm (szer. x gł. x wys.) |
| Waga | 1.12 kg |
| W opakowaniu | |
| Przewód zasilający | Tak |
| Oprogramowanie | CD-ROM: aplikacja P-touch Editor 5.0, sterowniki, podręcznik |
| Materiały eksploatacyjne | dwie rolki: - 29 mm x 90 mm etykieta adresowa (100 etykiet) - taśma ciągła 62 mm |
| Kabel USB | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik szybkiej obsługi | Tak |
| Systemy operacyjne i oprogramowanie | |
| Macintosh | Mac OS X 10.4.11, 10.5.x, 10.6.x, OS X 10.7.x, 10.8.x lub nowszy |
| Windows | Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Drukowanie | |
| Maksymalna szerokość etykiety | 62 mm |
| Maksymalna wysokość drukowania | 59 mm |
| Rozdzielczość (dpi) | 300 x 300 |
| Standardowa prędkość drukowania | 93 etykiety na minutę |
| Standardowa prędkość drukowania | 150 mm na sekundę |
| Oprogramowanie do projektowania etykiet P-touch Editor | |
| Kompatybilność pliku bazy danych | csv, Microsoft Access, Program Microsoft Excel |
| Czcionki | Wszystkie zainstalowane czcionki truetype |
| Ramki | 126 |
| Orientacje etykiet | Pozioma |
| Materiały eksploatacyjne i akcesoria | |
| Rolki | rolki DK (etykiety oraz taśmy ciagłe) |
| Gwarancja | |
| Gwarancja | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |