Producenci
DCP-B7520DW urządzenie wielofunkcyjne (bardzo tanie tonery) + KURIER GRATIS
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

DCP-B7520DW z serii TonerBenefit to kompaktowe urządzenie, które drukuje cicho. Oferuje możliwość druku bezprzewodowego, dlatego też możesz postawić je w dowolnym miejscu w domu lub biurze. Jest to wielozadaniowe urządzenie, generujące do 34 stron dokumentów na minutę, wyposażone w automatyczny druk dwustronny. Do DCP-B7520DW pasują tonery TN-B023 o wydajności do 2000 stron, co zapewnia niskie koszty użytkowania i codziennej eksploatacji.
Najważniejsze funkcje
- Drukuje z prędkością do 34 stron na minutę, przy mniej niż 50 dB
- Automatyczne drukowanie dwustronnie
- Duży podajnik papieru na 250 arkuszy papieru
- Wbudowane interfejsy sieci przewodowej i bezprzewodowej łączności
- W zestawie toner o wydajności do 2000 stron
- Kompatybilny z tonerami TN-B023
| Funkcje i specyfikacje | |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Drukarka / kopiarka / skaner |
| Technologia druku | Laser - monochromatyczny |
| Zalecana ilość miesięczna | 2000 pages |
| Wyświetlacz | 2 wiersze x 16 znaków |
| Możliwość połączenia z komputerem PC | Tak |
| Podłączenie do komputera PC | USB 2.0,LAN,Wi-Fi(n) |
| Mozliwe AirPrint | Tak |
| Cechy urządzenia biurowego | Google Cloud Print 2.0 |
| Lokalizacja | Polska |
| Pamięć | |
| Pamięć standardowa | 128 MB |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna prędkość kopiowania | Do 34 str/min |
| Maksymalna rozdzielczość kopiowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Kopiowania | Do 600 x 600 dpi |
| Maks. powiększenie dokumentu | 400,00% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu | 25,00% |
| Maks. kopii | 99 |
| Cechy kopiowania | Sort |
| Drukowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania | Do 2400 x 600 dpi |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania | Do 2400 x 600 dpi |
| Maksymalna prędkość drukowania | Do 34 str/min |
| Sterowniki drukarki / Emulacje | PCL 6,BR-Script 3,PDF 1.7 |
| Technologia wygładzania obrazu | Brother HQ1200 |
| Automatyczny dupleks | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego | 8.5 sek |
| Skanowanie | |
| Element skanujący | CIS |
| Rodzielczość optyczna | 1200 x 1200 dpi |
| Rozdzielczość interpolacji | 19200 x 19200 dpi |
| Głębia Skali Szarości | 8-bit |
| Głębia koloru | 24-bit |
| Wewnętrzna głębia koloru | 30-bit |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
| Maks. format oryginału | 215.9 x 300 mm |
| Rodzaj oryginału | Arkusze |
| Min rozmiar nośnika | 76,2 x 127 mm |
| Max rozmiar nośnika | A4/Legal |
| Min waga nośnika | 60 g/m2 |
| Max waga nośnika | 230 g/m2 |
| Rodzaj obsługiwanych nośników | Koperty,papier zwykły,etykiety,papier makulaturowy,papier bond,cienki papier,gruby papier |
| Rozmiary obsługiwanych nośników | ANSI A (Letter) (216 x 279 mm),Legal (216 x 356 mm),Executive (184 x 267 mm),A4 (210 x 297 mm),A5 (148 x 210 mm),A6 (105 x 148 mm) |
| Rozmiar koperty | Międzynarodowy DL (110 x 220 mm),Com-10 (105 x 241 mm),Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm),Monarch (98,4 x 190,5 mm) |
| Pojemność nośników standardowych | 250 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego | 1 arkusz |
| Pojemność tac odbiorczych | 120 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły | Taca wejściowa - 250 arkusze - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) waga:60 g/m2 - 163 g/m2 Podajnik boczny - 1 arkusz rozmiar:76,2 x 127 mm - Legal (216 x 356 mm) waga:60 g/m2 - 230 g/m2 Taca wyjściowa - 120 arkusze |
| Prędkość | Drukowanie:do 34 str/min (A4) - czarno-biały Drukowanie:do 36 str/min (Letter A) - czarno-biały Drukowanie:do 16 ark/min (A4) - dupleks czarno-biały Drukowanie:do 17 ark/min (Letter A) - dupleks czarno-biały Kopiowanie:do 34 str/min - czarno-biały |
| Połączenia | |
| Interfejsy | 1 x USB 2.0 1 x LAN - RJ-45 |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności | SSL,WEP,WPA-PSK,TLS,WPA2-PSK,ARP,Wi-Fi Direct |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux,MS Windows Server 2008 R2 x64 Edition,MS Windows Server 2012 x64 Edition,Android,iOS,MS Windows Server 2008 (32/64-bits),MS Windows Server 2012 R2 x64 Edition,MS Windows 7 (32/64 bitów),Apple Mac OS X 10.10,Windows 8 (32/64-bits),Windows 8.1 (32/64-bits),Windows Phone,Windows 10 (32/64-bits),Apple Mac OS X 10.11,macOS 10.12,MS Windows Server 2016,macOS 10.13,Windows 10 S |
| Zasilanie | |
| Wymagane napięcie | AC 230 V (50/60Hz) |
| Zużycie energii podczas pracy | 485 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 42 wat |
| Zużycie energii w spoczynku | 6.2 wat |
| Różne | |
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie czarno-białym | 10 sek |
| Dołączone materiały eksploatacyjne | 1 x kaseta (czarny) - do 2000 stron ISO/IEC 19752 1 x bęben - do 12000 stron - Brother DR-B023 |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 41 cm |
| Głębokość | 39.85 cm |
| Wysokość | 27.2 cm |
| Waga | 10.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 58 cm |
| Głębokość transportowa | 51.7 cm |
| Wysokość transportowa | 43.4 cm |
| Waga transportowa | 13.6 kg |
| Parametry środowiska | |
| Emisja dźwięku | 30 dBA (stan jałowy) / 49 dBA (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% (non-condensing) |
PROSZĘ POTWIERDZIĆ DOSTEPNOŚĆ PRZED ZAMÓWIENIEM