Producenci
Citizen CL-E321 termotransferowa drukarka etykiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podstawowe cechy urządzenia:
- Termiczna lub termotransfrowa drukarka kodów
- Kompaktowy rozmiar i stylowa konstrukcja
- Szybka i łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych
- Interfejsy Ethernet, USB i szeregowym w standardzie
- Dostępne w kolorze czarnym lub białym
- Łatwy dostęp dzięki szeroko otwierającej się obudowie
- Beznarzędziowa konserwacja - głowicę można wymieniać bez użycia narzędzi
Specyfikacja
| Technologia drukowania | Termotransfer + Bezpośredni termiczny |
| Prędkość druku (maksymalna) |
|
| Szerokość wydruku (maksymalna) | 4 cale (104 mm) |
| Szerokość nośnika (od min. do maks.) | 1 do 4 cali (25 do 118 mm) |
| Grubość mediów (od min. do maks.) | 63,5 do 190 μm |
| Czujnik nośnika | W pełni regulowana szczelina i odblaskowy czarny znacznik |
| Rozmiar rolki (maks.), Rozmiar rdzenia | Średnica wewnętrzna 5 cali (125 mm) Rozmiar rdzenia 1 cal (25 mm) |
| Obudowa | Przemysłowa obudowa ABS Hi-Open ™ z bezpiecznym zamknięciem |
| Panel sterowania | Jedna dioda LED, klawisz sterujący: FEED |
| Flash (pamięć nieulotna) | Łącznie 16 MB, 4 MB dostępne dla użytkownika |
| Sterowniki i oprogramowanie | Bezpłatne na płycie CD z drukarką, w tym wsparcie różnych platform |
| Rozmiar (szer. x gł. x wys.) i waga |
|
| Gwarancja | 2 lata na drukarkę. 6 miesięcy lub 50 km na głowicę |
| Emulacje (języki) |
|
| RAM (standardowa pamięć) | Łącznie 32 MB, 4 MB dostępne dla użytkownika |
| Kody kreskowe |
|
| EMC i normy bezpieczeństwa |
|
| Liczba cięć | 300 000 cięć na nośnikach 0,06-0,15 mm; 100 000 cięć 0,15-0,25 mm |
| Wstrzymaj po wydrukowaniu do oderwania | Tak |
| Rozdzielczość |
|
| Główny interfejs | Potrójny interfejs USB 2.0, RS-232 i Ethernet 10/100 |