Producenci
Citizen CL-E300 drukarka etykiet z siecią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podstawowe cechy urządzenia:
- Kompaktowa drukarka etykiet
- Technologia termiczna
- Prędkość druku 200 mm/s (8 cali)
- Ethernet, USB, RS-232 w standardzie
- Rozdzielczość 203 dpi z opcją 300 dpi
- Dostępna w kolorze czarnym i białym
- Emulacja ZPL, EPL i Datamax
Specyfikacja
| Technologia drukowania | Bezpośredni termiczny |
| Prędkość druku (maksymalna) |
|
| Szerokość wydruku (maksymalna) | 4 cale (104 mm) |
| Szerokość nośnika (od min. do maks.) | 1 do 5 cali (25,4 do 118,1 mm) |
| Czujnik nośnika | W pełni regulowana szczelina i odblaskowy czarny znacznik |
| Rozmiar rolki (maks.), Rozmiar rdzenia | Średnica wewnętrzna 5 cali (125 mm) Rozmiar rdzenia 1 cal (25 mm) |
| Obudowa | Przemysłowa obudowa ABS Hi-Open ™ z bezpiecznym zamknięciem |
| Flash (pamięć nieulotna) | Łącznie 16 MB, 4 MB dostępne dla użytkownika |
| Sterowniki i oprogramowanie | Bezpłatne na płycie CD z drukarką, w tym wsparcie różnych platform |
| Gwarancja | 2 lata na drukarkę. 6 miesięcy lub 30 km na głowicę |
| Emulacje (języki) |
|
| RAM (standardowa pamięć) | Łącznie 32 MB, 4 MB dostępne dla użytkownika |
| EMC i normy bezpieczeństwa |
|
| Rozdzielczość |
|
| Główny interfejs | Potrójny interfejs USB 2.0, RS-232 i Ethernet 10/100 |