Producenci
Drukarka etykiet GODEX ZX1600i
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Godex ZX1600i to wielokrotnie nagradzana seria drukarek przemysłowych, wyposażonych w 3,2" kolorowy ekran dotykowy LCD. Do najwazniejszych zalet drukarki zaliczają się 3 gniazda USB służące do rozszerzania pamięci urządzenia, rodzielczość 600dpi oraz innowacyjny system odbioru ribbonu. Przycisk szybkiego kalibrowania w połączeniu z wyraźnym ekranem dotykowym czyni z niej idealne rozwiązanie dla zastosowań indywidualnych, gdy drukarka pracuje bez komputera.
ZX1600i wyposażona została w szereg najnowocześniejszych rozwiązań, zarówno sprzętowych jak i od strony oprogramowania, dzięki czemu uzyskano prędkość druku na poziomie 101.6 mm na sekundę.
Drukarka zaprojektowana została tak, by zapewnić jak najwięcej funkcjonalności w jak najmniejszej obudowie. Etykiety podawać można od dołu lub od tyłu urządzenia co dodatkowo zwiększa jego elastyczność.
Do każdej drukarki dołączone jest bezpłatne oprogramowanie GoLabel pozwalające tworzyć etykiety z kodami 1D, 2D, grafiką i różnymi krojami czcionek.
Drukarka ZX1600i doskonale łączy w sobie niezawodność i szybkość nowoczesnych rozwiązań w ciekawym i trwałym opakowaniu.
![]()
| RODZAJ DRUKU | termiczny i termotransferowy |
| ROZDZIELCZOŚĆ DRUKOWANIA | 600dpi |
| MAKSYMALNA SZEROKOŚC DRUKU | 104mm |
| MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ DRUKU | 660 mm |
| MAKSYMALNA PRĘDKOŚĆ DRUKU | 101,6 mm/s |
| MAKS. DŁUGOŚĆ TAŚMY DRUKUJĄCEJ | 450 m |
| MAX. ŚR. ROLKI Z ETYKIETAMI | 203,2 mm |
| ŚREDNICA TULEI | Papier - 38 - 76mm (1,5-3"), Taśma - 25.4mm (1") |
| PAMIĘĆ | 32MB RAM / 128MB FLASH |
| INTERFEJSY | USB, RS-232, Ethernet, USB-Host |
| DRUKOWANE KODY KRESKOWE | 1-D: Code 39, Code 93, EAN 8/13 (add on 2 & 5), UPC A/E (add on 2 & 5), I 2 of 5 & I 2 of 5 with Shipping Bearer Bars, Codabar, Code 128 (subset A, B, C), EAN 128, RPS 128, UCC 128, UCC/EAN-128 K-Mart, Random Weight, Post NET, ITF 14, China Postal Code, HIBC, MSI, Plessey, Telepen, FIM, GS1 DataBar, German Post Code, Planet 11 & 13 digit, Japanese Postnet, I2 of 5 with human readable check digit, Standard 2 of 5, Industrial 2 of 5 , Logmars, Code 11, Code 49, Cadablock 2-D: PDF417, QR codeMaxiCode, Micro PDF417, Data Matrix , Micro QR code, Aztec code |
| JĘZYKI PROGRAMOWANIA | EZPL, GEPL, GZPL |
| DOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE | aplikacja do projektowania etykiet GoLabel, sterowniki |
| DOSTĘPNE OPCJE DODATKOWE | dyspenser (odklejak), gilotyna (nóż, obcinak), LPT, podajnik, nawijak |
| WYMIARY | 305x465x263 mm |
| WAGA | 13,6kg |
| GWARANCJA | 36 miesięcy (nie dot. głowicy) |