Twój solidny partner
Nowoczesne technologie
dla banku i biura.

Papiery do kopiowania i drukowania


                                            MAESTRO EXTRA  Zastosowanie Papier o szerokim zastosowaniu, do każdego typu aplikacji, w szerokiej gamie gramatur, zapewniający zawsze doskonały efekt druku. Świetna praca we wszystkich urządzeniach: drukarki laserowe, atramentowe, kserokopiarki (brak zacięć i innych problemów przy drukowaniu).
Charakterystyka Technologia Triotec przy gramaturze 80 gsm (trójwarstwowa technologia kanapkowa). Doskonałe rezultaty druku w drukarkach atramentowych dzięki technologii ColorLock (szybkie schnięcie, żywe kolory). Właściwości proekologiczne potwierdza certyfikat FSC oraz oznaczenie Green Range.
Wykończenie powierzchni satynowany, gładzony
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy, wielokolorowy
Dostępne formaty A4, A3
Białość 168 CIE
Dostępne gramatury 60, 70, 80, 90, 100, 120, 160, 200, 250 g/m2
         


Najważniejsze zalety MAESTRO EXTRA:

► bardzo wysoki stopień bieli (CIE 168; +/-3) - co zapewnia doskonały wygląd drukowanych dokumentów
► bardziej gładki - zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe i wzrokowe
► szeroki zakres gramatur: 60, 70, 80, 90, 100, 120, 160, 200, 250 gsm.
► doskonała praca we wszystkich urządzeniach biurowych (brak zacięć i innych problemów podczas druku)
► doskonała jakość wydruków
► technologia Triotec przy gramaturze 80 gsm (trójwarstwowa technologia kanapkowa)
► oznaczenie ColorLock dla gramatur 70-160 gsm (oznaczenie gwarantujące doskonałe rezultaty druku w drukarkach atramentowych: błyskawiczne wysychanie druku, głębokie odcienie czerni, jednolite intensywne kolory)
► właściwości proekologiczne - certyfikat FSC oraz oznaczenie Green Range; papierowa, a nie foliowa owijka.
► papiery MAESTRO są odporne na starzenie - spełniają normę ISO 9706.


      
MAESTRO SPECIAL  Zastosowanie Papier o szerokim zastosowaniu, przeznaczony dla użytkowników potrzebujących uniwersalnego papieru do wszystkich rodzajów druku. Podwyższony poziom bieli gwarantuje lepszy wygląd wydruków. Idealny do druku korespondencji zewnętrznej.
Charakterystyka Wielofunkcyjny papier o wysokiej białości odpowiedni do codziennego użytku. Jego ogromna wszechstronność oznacza, że może być wykorzystywany na każdym polu biznesowym. 
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy, wielokolorowy
Dostępne formaty A4, A3
Białość 161 CIE
Dostępne gramatury 80 g/m2
MAESTRO BULKY  Zastosowanie Papier o szerokim zastosowaniu, przeznaczony dla użytkowników potrzebujących uniwersalnego papieru do wszystkich rodzajów druku. Podwyższony poziom bieli gwarantuje lepszy wygląd wydruków. Idealny do druku korespondencji zewnętrznej.
Charakterystyka Wielofunkcyjny papier o wysokiej białości odpowiedni do codziennego użytku. Doskonały do zastosowań mailingowych. Doskonałe rezultaty druku w drukarkach atramentowych dzięki technologii ColorLock. Właściwości proekologiczne potwierdza certyfikat FSC.
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy, wielokolorowy
Dostępne formaty A4
Białość 160 CIE
Dostępne gramatury 75 g/m2
         MAESTRO STANDARD  Zastosowanie Papier o szerokim zastosowaniu, przeznaczony dla użytkowników potrzebujących uniwersalnego papieru do wszystkich rodzajów druku. Idealny do czarno-białych aplikacji - nie zacina się.
  Charakterystyka Nowoczesny papier biurowy, idealnie dostosowany do wydruków czarno-białych. Jego bardzo korzystny współczynnik kosztów do korzyści wyznacza nowe standardy w codziennym użytkowaniu papieru. 
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy
Dostępne formaty A4, A3
Białość 146 CIE
Dostępne gramatury 80 g/m2


DISCOVERY  Zastosowanie Wielofunkcyjny papier o wysokiej białości stworzony z myślą o zaspokojeniu złożonych wymagań profesjonalistów w zakresie doskonałych parametrów pracy, zalecany do wykorzystania w szybkich kopiarkach laserowych i drukarkach laserowych. Wspaniale sprawdza się w urządzeniach Riso. Wyprodukowany z celulozy eukaliptusowej.
  Charakterystyka Discovery – doskonałość i perfekcja w działaniu – brak zacięć. Doskonałe parametry fizyczne to podstawa ciągłej i niezawodnej pracy w fotokopiarkach i drukarkach o nawet najbardziej wymagających parametrach pracy. Praca bez zacię i blokowania przekłada się na wyższą wydajność w postaci większej ilości kopii na godzinę.
Rodzaj druku laserowy, offsetowy
Dostępne formaty A4, A3
Białość 161 CIE
Dostępne gramatury 70, 75 g/m2

         

Papiery ekonomiczne


MULTIFUNCTION Zastosowanie Wielofunkcyjny papier standardowej jakości do wszystkich aplikacji. 
  Charakterystyka Nowoczesny papier biurowy, idealny do wydruków czarno-białych. Posiada bardzo korzystny współczynnik ceny do jakości. 
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy
Dostępne formaty A4, A3
Białość 153 CIE
Dostępne gramatury 80 g/m2
HAPPY OFFICE Zastosowanie Niezawodny w codziennym użytkowaniu - idealny do czarno-białych i kolorowych dokumentów oraz korespondencji wewnętrznej.
  Charakterystyka Papier Happy Office zapewnia szybkie drukowanie oraz wierne kopiowanie jednostronne i dwustronne.
Rodzaj druku laserowy, offsetowy
Dostępne formaty A4
Białość 146 CIE
Dostępne gramatury 80 g/m2

Kontakt z nami

  • 93-467 Łódź
  • ul. Niepołomicka 6
  • tel. 42  689 80 79