Twój solidny partner
Nowoczesne technologie
dla banku i biura.

Satynowane papiery do kolorowego druku laserowego      


Najważniejsze zalety COLOR COPY:
        

► równomierne nanoszene tonera - gładka powierzchnia arkusza jest osiągnięta dzięki równomiernemu rozłożeniu włókien, zapobiega to powstawaniu plam na wydrukowanym obrazie, co występujeprzy nierównej grubości arkusza
► perfekcyjne przeniesienie tonera / obrazu na arkusz dla wyjątkowej jakości druku - powierzchnia ze specjalnie przygotowanym podłożem zapewnia doskonałe właściwości elektrostatyczne i znakomitą reprodukcję kolorów
► doskonała kontrola przewodności, wyjatkowe właściwości podawcze - przewodność papieru jest zdefiniowana poziomem wilgotności i zawartością soli, jeżeli wilgotność jest za niska papier skleja się co prowadzi do zacięć w maszynie, jeżeli zbyt wysoki cierpi na tym jakość nanoszenia tonera na arkusz
► precyzyjnie dopasowana gładkość - brak gładkości prowadzi do nierówności powierzchni arkusza i złej jakości wydruku, jeżeli papier jest zbyt gładki papier będzie się zacinał w podajniku
► perfekcyjnie gładka powierzchnia - rezultat ten może być osiągnięty za pomocą kontroli schnięcia podczas produkcji papieru, papiery pozbawione tej cechy mają tendencję do zwijania, szczególnie podczas zadruku dużej powierzchni
► redukcja tarcia i zużycia maszyn - do produkcji Color Copy wykorzystuje się materiały pozbawione właściwości ścierających, dzięki temu poszczególne części maszyn są chronione przed uszkodzeniem oraz zużyciem a zminimalizowane pylenie wydłuża przerwy serwisowe
► wysoka światło-trwałość - długotrwała ochrona przeciwko blaknięciu - specjalnie dobrane pigmenty, optyczne rozjaśniacze oraz wysokojakościowa masa celulozowa dodawane do Color Copy, zapewniają idealną światło-trwałość
► właściwości proekologiczne - Color Copy jako pierwszy na świecie uzyskał certyfikat FSC, który identyfikuje produkty, które zawierają drewno pochodzące z lasów zarządzanych z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju ekologicznego w gospodarce leśnej oraz oznaczenie Green Range
► szeroki zakres gramatur: 90, 100, 120, 160, 200, 220, 250, 280, 300, 350 g/m2
► szeroki gama fomatówr: A4, A3, A3+, SRA3, role Xeikon 32 i 50 cm


 


                              
COLOR COPY           
Satynowany papier Color Copy gwarantuje wydruki najwyższej jakości i błyszczące kolory, zwłaszcza w druku cyfrowym. Nasza rozbudowana oferta zawiera 10 różnych gramatur, w różnych formatach, które można wykorzystać do wielu aplikacji. Doskonała jakość druku i wysokie nasycenie kolorystyczne reprodukcji uczynią Twoją kolejną prezentację lub korespondencję podwójnie skuteczną.
  Zastosowanie Dokumenty takie jak prezentacje, korespondencja reklamowa, instrukcje obsługi, plany korporacyjne, wizytówki i koperty. 
Charakterystyka Satynowe wykończenie papieru podnosi wartość estetyczną i ogólne wrażenie raportów rocznych, broszur i ulotek. Papier satynowany jest postrzegany nie tylko jako bardziej elegancki, ale także przyciagnie uwagę czytelników i zachęci ich do przeczytania dokumentu.
Wykończenie powierzchni satynowany, gładzony
Rodzaj druku laserowy, wielokolorowy, digital
Dostępne formaty A4, A3, A3+, SRA3
Dostępne gramatury 90, 100, 120, 160, 200, 220, 250, 280, 300, 350 g/m2COLOR COPY COATED GLOSSY      
Specjalny papier obustronnie powlekany o wysokim połysku do wielobarwnego druku w laserowych urządzeniach kopiujących oraz kolorowych drukarkach laserowych. Bezdrzewny, biały, z wysoko nabłyszczaną powierzchnią, wspaniale nadaje się do żywych, wielobarwnych wydruków kolorowych jak również do wydruków fotograficznych. Gwarantuje fotograficzną jakość wydruków (albumy, foldery, grafiki, zdjęcia). Color Copy Coated GLOSSY ma powleczenie specjalnie przystosowane do kolorowego druku cyfrowego.
  Zastosowanie Korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, certyfikaty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płyt.
Charakterystyka Color Copy Coated Glossy ma powleczenie specjalnie przystosowane do kolorowego druku cyfrowego, które nadaje papierowi elegancki błyszczący wygląd.
Wykończenie powierzchni powlekany, błyszczący
Rodzaj druku laserowy, wielokolorowy, digital
Dostępne formaty A4, A3, SRA3 
Dostępne gramatury 135, 170, 200, 250  g/m2COLOR COPY COATED SILK        
Druk cyfrowy oferuje wiele możliwości i korzyści indywidualnym odbiorcom i małym firmom (ulotki, sprawozdania roczne, raporty, broszury). Połączenie doskonałego papieru z wysokim połyskiem, zapewnia zwycięską formułę, która stworzy dla Ciebie zdecydowaną przewagę konkurencyjną. Color Copy Coated SILK ma powleczenie specjalnie przystosowane do kolorowego druku cyfrowego, które nadaje papierowi elegancki satynowy wygląd. Cechy te są nie tylko przyjemne dla oka, ale także miłe w dotyku.
  Zastosowanie Korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, certyfikaty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płyt.
Charakterystyka Color Copy Coated Silk ma matowe powleczenie specjalnie przystosowane do kolorowego druku cyfrowego, które nadaje papierowi elegancki satynowy wygląd. Idealny do pełnokolorowego druku w laserowych urządzeniach kopiujących oraz kolorowych drukarkach laserowych. 
Wykończenie powierzchni powlekany, matowy
Rodzaj druku laserowy, inkjet, offsetowy, wielokolorowy
Dostępne formaty A4, A3, SRA3 
Dostępne gramatury 135, 170, 200, 250  g/m2COLOR COPY STYLE          
Papier firmowy, wizytówki, zaproszenia, ulotki… Wszystko to materiały, których używasz codziennie. Istotne jest zatem, żeby papier odznaczał się odpowiednią jakością, ponieważ za jego pośrednictwem prezentujesz swoją firmę. Szeroka gama produktów Color Copy obejmuje również Color Copy style. Jego naturalny, elegancki odcień ecru jest idealny, zarówno do kolorowych, jak i monochromatycznych wydruków laserowych.
  Zastosowanie Korespondencja reklamowa, instrukcje, dokumenty firmowe, ulotki, raporty, roczne sprawozdania, broszury, certyfikaty, papiery firmowe, wizytówki, plakaty, zaproszenia, okładki do płyt.
Charakterystyka Jego naturalny, elegancki odcień w kolorze ecru jest idealny, zarówno do kolorowych, jak i monochromatycznych wydruków laserowych. Papier satynowany jest postrzegany nie tylko jako bardziej elegancki, ale także przyciagnie uwagę czytelników i zachęci ich do przeczytania dokumentu.
Barwa ecru, chamois
Rodzaj druku laserowy, wielokolorowy
Dostępne formaty A4, A3, SRA3 
Dostępne gramatury 100, 160, 200 g/m2Kontakt z nami

  • 93-467 Łódź
  • ul. Niepołomicka 6
  • tel. 42  689 80 79